БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00710300 Linea Glam
JUST CAVALLI

JCNL00710300 Linea Glam

Шифра на артикл: 19057
Šifra proizvođača: Linea Glam
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 650
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД