JCRG00720208 Linea monogram
JUST CAVALLI

JCRG00720208 Linea monogram

Шифра на артикл: 19050
Šifra proizvođača: Linea monogram
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29591
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29590
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29592
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29589
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД