JCER00720100 Linea monogram
JUST CAVALLI

JCER00720100 Linea monogram

Шифра на артикл: 19045
Šifra proizvođača: Linea monogram
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29629
12.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29611
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29612
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29605
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД