БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00720100 Linea monogram
JUST CAVALLI

JCNL00720100 Linea monogram

Шифра на артикл: 19041
Šifra proizvođača: Linea monogram
0 МКД
6.990 МКД
4.194 МКД
Заштеда: 2.796 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 550
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД