БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00660200 JC Selva
JUST CAVALLI

JCNL00660200 JC Selva

Шифра на артикл: 19038
Šifra proizvođača: JC Selva
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 550
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.190 МКД
Додадено во омилени
8.190 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД