БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN78079 SUMMER LOVE
GUESS

UBN78079 SUMMER LOVE

Шифра на артикл: 18958
Šifra proizvođača: SUMMER LOVE
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
Додадено во омилени
3.190 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД