БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2559221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS2559221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 18946
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Челик
Должина на накит (mm) 12
Боја на накит Корална, Роуз Голд, Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara