DX0326040 STEEL
DIESEL

DX0326040 STEEL

Шифра на артикл: 18940
Šifra proizvođača: STEEL
0 МКД
8.590 МКД
7.731 МКД
Заштеда: 859 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27370
1.341 МКД
Заштеда 10%
1.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 27374
1.341 МКД
Заштеда 10%
1.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 27372
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 27373
1.341 МКД
Заштеда 10%
1.490 МКД