БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03345710 505 FASHION
JF03345710 505 FASHION
JF03345710 505 FASHION
JF03345710 505 FASHION
FOSSIL

JF03345710 505 FASHION

Шифра на артикл: 18934
Šifra proizvođača: FASHION
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 26313
5.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26312
5.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26306
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25909
4.581 МКД
Заштеда 10%
5.090 МКД