БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK405 CHAKRA
BHK405 CHAKRA
BHK405 CHAKRA
BHK405 CHAKRA
BROSWAY

BHK405 CHAKRA

Шифра на артикл: 18883
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
1.695 МКД
Заштеда: 1.695 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara