БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK404 CHAKRA
BROSWAY

BHK404 CHAKRA

Шифра на артикл: 18882
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
2.034 МКД
Заштеда: 1.356 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18878
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 18602
5.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 15776
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 15773
3.390 МКД