БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2639040 ESSENTIAL
EGS2639040 ESSENTIAL
EGS2639040 ESSENTIAL
EGS2639040 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS2639040 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 18818
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
8.790 МКД
6.153 МКД
Заштеда: 2.637 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23042
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23038
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21495
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21021
3.990 МКД
Количина: 1