БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1134040 BEADS
DIESEL

DX1134040 BEADS

Шифра на артикл: 18816
Šifra proizvođača: BEADS
0 МКД
5.390 МКД
4.851 МКД
Заштеда: 539 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25823
4.131 МКД
Заштеда 10%
4.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25822
5.931 МКД
Заштеда 10%
6.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25202
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 22944
5.301 МКД
Заштеда 10%
5.890 МКД