БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SZV55 BANDY
SECTOR

SZV55 BANDY

Шифра на артикл: 18699
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21505
2.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21504
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 20017
4.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 19334
3.690 МКД
Количина: 1