БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAJT33 SENSAZIONI
MORELLATO

SAJT33 SENSAZIONI

Шифра на артикл: 18676
Šifra proizvođača: SENSAZIONI
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24437
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 24182
7.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 24183
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 24070
3.890 МКД