BYM20 SYMPHONIA
BYM20 SYMPHONIA
BYM20 SYMPHONIA
BYM20 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM20 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 18602
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 440
Боја на накит Виолетова, Жолта, Златна, Сина, Црвена
Стил Елегантен