БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BYM15 SYMPHONIA
BYM15 SYMPHONIA
BYM15 SYMPHONIA
BYM15 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM15 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 18600
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Виолетова, Сина, Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara