БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BYM09 SYMPHONIA
BYM09 SYMPHONIA
BYM09 SYMPHONIA
BYM09 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM09 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 18598
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 440
Боја на накит Виолетова, Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara