БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BYM07 SYMPHONIA
BYM07 SYMPHONIA
BYM07 SYMPHONIA
BYM07 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM07 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 18597
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 440
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
1.990 МКД