БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1275998 MERETE
SKAGEN

SKJ1275998 MERETE

Шифра на артикл: 18471
Šifra proizvođača: MERETE
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Тетово Центар, Гостивар, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 20966
8.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 18325
7.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 18322
6.890 МКД