БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03316040 MENS DRESS
JF03316040 MENS DRESS
JF03316040 MENS DRESS
JF03316040 MENS DRESS
JF03316040 MENS DRESS
JF03316040 MENS DRESS
FOSSIL

JF03316040 MENS DRESS

Шифра на артикл: 18454
Šifra proizvođača: MENS DRESS
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Полиуретан, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД
Додадено во омилени
6.890 МКД
Додадено во омилени
5.090 МКД