БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03273710 CLASSICS
JF03273710 CLASSICS
JF03273710 CLASSICS
JF03273710 CLASSICS
JF03273710 CLASSICS
JF03273710 CLASSICS
FOSSIL

JF03273710 CLASSICS

Шифра на артикл: 18447
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Полиуретан, Челик
Должина на накит (mm) 800
Боја на накит Златна, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara