БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EG3364221
EG3364221
EG3364221
EG3364221
EMPORIO ARMANI

EG3364221

Шифра на артикл: 18322
0 МКД
6.890 МКД
4.134 МКД
Заштеда: 2.756 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Сребро
Дијаметар на обетки (mm) 8
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 20966
7.911 МКД
Заштеда 10%
8.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 18463
4.134 МКД
Заштеда 40%
6.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 18325
4.494 МКД
Заштеда 40%
7.490 МКД
Количина: 1