БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790159 THIN ID
2790159 THIN ID
2790159 THIN ID
2790159 THIN ID
2790159 THIN ID
2790159 THIN ID
TOMMY HILFIGER

2790159 THIN ID

Шифра на артикл: 18290
Šifra proizvođača: THIN ID
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Сезона FW19
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26178
6.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25612
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25204
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25096
3.591 МКД
Заштеда 10%
3.990 МКД