БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780271 CLEAR STUD CRYSTAL
2780271 CLEAR STUD CRYSTAL
2780271 CLEAR STUD CRYSTAL
2780271 CLEAR STUD CRYSTAL
2780271 CLEAR STUD CRYSTAL
2780271 CLEAR STUD CRYSTAL
TOMMY HILFIGER

2780271 CLEAR STUD CRYSTAL

Шифра на артикл: 18283
Šifra proizvođača: CLEAR STUD CRYSTAL
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Сезона FW19
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Гостивар, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24278
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24277
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24274
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24103
4.190 МКД