БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780236 EMBELLISHED
2780236 EMBELLISHED
2780236 EMBELLISHED
2780236 EMBELLISHED
2780236 EMBELLISHED
2780236 EMBELLISHED
TOMMY HILFIGER

2780236 EMBELLISHED

Шифра на артикл: 18275
Šifra proizvođača: EMBELLISHED
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 19
Боја на накит Сребрена
Сезона FW19
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 25993
4.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25978
3.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25972
2.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25967
1.490 МКД