2780226 EMBELLISHED
TOMMY HILFIGER

2780226 EMBELLISHED

Шифра на артикл: 18274
Šifra proizvođača: EMBELLISHED
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Сезона FW19
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29005
7.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28989
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 28883
3.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28765
4.190 МКД