БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03201998 CLASSICS
JF03201998 CLASSICS
JF03201998 CLASSICS
JF03201998 CLASSICS
FOSSIL

JF03201998 CLASSICS

Шифра на артикл: 18216
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22486
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21326
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 18669
1.790 МКД
Количина: 1