JF03199998 CLASSICS
JF03199998 CLASSICS
JF03199998 CLASSICS
JF03199998 CLASSICS
FOSSIL

JF03199998 CLASSICS

Шифра на артикл: 18215
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 40
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30725
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30606
1.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30502
4.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30491
4.290 МКД