БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03176040 VINTAGE CASUAL
JF03176040 VINTAGE CASUAL
JF03176040 VINTAGE CASUAL
JF03176040 VINTAGE CASUAL
JF03176040 VINTAGE CASUAL
JF03176040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03176040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 18213
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Ацетат, Платно, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Зелена, Кафеава, Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara