БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX0848040 BEADS
DIESEL

DX0848040 BEADS

Шифра на артикл: 18210
Šifra proizvođača: BEADS
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Материјал на накит Полиуретан, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена, Црна
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara