САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26486BLN/02 SIEM
POLICE

PJ.26486BLN/02 SIEM

Шифра на артикл: 18149
Šifra proizvođača: SIEM
0 МКД
2.990 МКД
1.794 МКД
Заштеда: 1.196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Тегет
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23949
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 23957
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 23951
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 23042
4.290 МКД