БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26486BLC/03 SIEM
POLICE

PJ.26486BLC/03 SIEM

Шифра на артикл: 18148
Šifra proizvođača: SIEM
0 МКД
2.990 МКД
1.196 МКД
Заштеда: 1.794 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Кафеава
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25816
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25612
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25606
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25327
2.790 МКД