БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26485PSB/02 LAUGHARNE
POLICE

PJ.26485PSB/02 LAUGHARNE

Шифра на артикл: 18146
Šifra proizvođača: LAUGHARNE
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД