PJ.26480PSS/01 TENGGER
POLICE

PJ.26480PSS/01 TENGGER

Шифра на артикл: 18145
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Sastav
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""