БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26476PSS/02 UROS
POLICE

PJ.26476PSS/02 UROS

Шифра на артикл: 18142
Šifra proizvođača: UROS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.190 МКД
Додадено во омилени
4.690 МКД
Додадено во омилени
4.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД