PJ.26474BSS/01 GANSU
POLICE

PJ.26474BSS/01 GANSU

Шифра на артикл: 18139
Šifra proizvođača: GANSU
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29625
6.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 29574
6.561 МКД
Заштеда 10%
7.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 29575
7.911 МКД
Заштеда 10%
8.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 29544
7.101 МКД
Заштеда 10%
7.890 МКД