БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26461BLN/02 PEYTO
POLICE

PJ.26461BLN/02 PEYTO

Шифра на артикл: 18137
Šifra proizvođača: PEYTO
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23949
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 23957
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 23951
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 23880
4.890 МКД