БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26458BLC/02 LONGFORD
POLICE

PJ.26458BLC/02 LONGFORD

Шифра на артикл: 18134
Šifra proizvođača: LONGFORD
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Кафеава
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22508
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22405
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22070
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21596
3.690 МКД
Количина: 1