БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26456BLB/02 DANANG
POLICE

PJ.26456BLB/02 DANANG

Шифра на артикл: 18131
Šifra proizvođača: DANANG
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara