SZV48 BANDY
SECTOR

SZV48 BANDY

Шифра на артикл: 18057
Šifra proizvođača: BANDY
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27375
1.071 МКД
Заштеда 10%
1.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26991
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26990
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26934
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД