БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKK105 GEMMA
MORELLATO

SAKK105 GEMMA

Шифра на артикл: 18024
Šifra proizvođača: GEMMA
0 МКД
6.790 МКД
4.074 МКД
Заштеда: 2.716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Ацетат, Сребро
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara