SAQE22 TALISMANI
MORELLATO

SAQE22 TALISMANI

Шифра на артикл: 18015
Šifra proizvođača: TALISMANI
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30476
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 30378
7.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 30371
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 30360
4.890 МКД