UBR29009-54
GUESS

UBR29009-54

Шифра на артикл: 18001
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен 17
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди