WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
UBN29058 L.A. GUESSERS
GUESS

UBN29058 L.A. GUESSERS

Шифра на артикл: 18000
Šifra proizvođača: L.A. GUESSERS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""