UBE29029
GUESS

UBE29029

Шифра на артикл: 17996
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Обетки 18628
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
Обетки 18627
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
Обетки 18626
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
Обетки 18625
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""