WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
JCFB00130200 FB Family 15L
JUST CAVALLI

JCFB00130200 FB Family 15L

Шифра на артикл: 17960
Šifra proizvođača: FB Family 15L
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Тетово Центар, Настел - Тафталиџе, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 19799
2.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 19798
2.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 19796
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 19795
2.390 МКД
string(0) ""
string(0) ""