JCRG00610207 Logomonogram
JUST CAVALLI

JCRG00610207 Logomonogram

Шифра на артикл: 17946
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Гостивар

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""