БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBA00550200 Family 10L
JUST CAVALLI

JCBA00550200 Family 10L

Шифра на артикл: 17930
Šifra proizvođača: Family 10L
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24397
6.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 24385
3.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 24400
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 24382
3.890 МКД