БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK275 CHAKRA
BHK275 CHAKRA
BHK275 CHAKRA
BHK275 CHAKRA
BROSWAY

BHK275 CHAKRA

Шифра на артикл: 17859
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, East Gate Mall, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 18876
1.554 МКД
Заштеда 40%
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 18600
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 17858
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 17854
1.314 МКД
Заштеда 40%
2.190 МКД
Количина: 1